aktualnosci

Jakie są najnowsze trendy w architekturze i wzornictwie? Odpowiedzi przyniesie 4 Design Days

Jakie są najnowsze trendy w architekturze i wzornictwie? Odpowiedzi przyniesie 4 Design Days

O kierunku rozwoju współczesnej architektury i projektowania porozmawiają eksperci podczas kilkudziesięciu sesji dyskusyjnych organizowanych w ramach 4 Design Days – swój udział potwierdziło blisko 230 prelegentów z kraju i zagranicy. W ramach dni otwartych przewidziano natomiast szereg interesujących warsztatów dla pasjonatów wzornictwa. Wydarzenie odbędzie się w dniach 27-30 stycznia 2022 r.w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Trwa rejestracja uczestników.

– 4 Design Days organizowane jest cyklicznie od 2016 roku, przyciągając do Międzynarodowego Centrum Kongresowego osoby zainteresowane tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie oraz na rynku nieruchomości i wyposażenia wnętrz. Podobnie jak w poprzednich latach, również tegoroczną edycję uświetnią uznani architekci i designerzy, czołowi producenci, a także inwestorzy i przedstawiciele władz samorządowych – mówi Małgorzata Burzec-Lewandowska, autorka programu 4 Design Days. – W programie znalazły się wystawy, wieczorne gale, konkursy, prezentacje, a przede wszystkim rozmowy na aktualne i najistotniejsze tematy – dodaje Robert Posytek, autor programu 4 Design Days.

Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w sprawdzonej formule dwóch dni dla biznesu (27-30 stycznia br.) i dwóch dni otwartych (29-30 stycznia br.). 6. stacjonarną edycję 4 DesingDays otworzy dyskusja o renesansie polskiego rzemiosła. Jak wesprzeć polski rynek rzemieślniczy? Jak budować biznes i skutecznie promować swoją markę? Czy łatwo być twórcą w Polsce? O tym porozmawiają m.in. czeski projektant MatějJanský, który na swoim koncie ma współpracę z włoską marką designerskich mebli Cappelini oraz niedawno również z polską firmą Kler,Alicja Patanowska, projektantka ceramiki i szkła, której produkty można podziwiać w nowojorskim muzeum MoMA oraz właściciele marki HOP Design: Kinga Chmielarz-Hulak i Konrad Hula.

Uwaga uczestników zostanie również zwrócona ku Nowemu Europejskiemu Bauhausowi. O tym, jak budować bez śladu węglowego opowiedzą m.in Ewa Kuryłowicz, generalny projektant, wiceprezesKuryłowicz &Associates; Rainer Mahlamäki, architekt i współzałożyciel biura Lahdelma&Mahlamäkiarchitects oraz Jonathan Woodroffe, dyrektor Studio Woodroffe Papa. Natomiast temat zmian w przestrzeni miejskiej dotyczących jej rozwoju i podnoszenia jakości kultury spędzania wolnego czasu poruszą w swoich rozważaniach m.in. Ulrich Müller, Owner, DirectorArchitektur Galerie Berlin i AserGiménez Ortega, Architect, AssociateDirector MVRDV.

Wśród głównych tematów dyskusji znajdą się również zrównoważony rozwój i neutralność klimatyczna budownictwa. Prelegenci zastanowią się, co najbardziej przekonuje do realizowania ekologicznych budynków: społeczna odpowiedzialność biznesu, niższe koszty operacyjne, lepszy wizerunek czy prawdziwa troska o środowisko? Przedyskutują też rolę i cele Długoterminowej Strategii Renowacji w zielonej transformacji obiektów. W sesjach poświęconych tym zagadnieniom udział potwierdzili m.in. Adam Białobrzeski, współzałożyciel i właściciel pracowni FAAB,Agnieszka Kalinowska-Sołtys, architekt, partner i członek zarządu APA Wojciechowski,Robert Konieczny, architekt i założyciel KWK Promes oraz Alicja Kuczera, dyrektor zarządzająca Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego, przewodnicząca Europe Regional Network (europejska części World Green BuildingCouncil).

Przepisu na aglomerację przyszłości poszukają uczestnicy sesji „Resetowanie miast: jakie są, na jakie czekamy?”. Odpowiedzi na pytanie, jak „narysować” miasta, by były dobrym miejscem do życia i spełniały funkcje ośrodków gospodarczych na miarę XXI wieku udzielą m.in. Tomasz Konior, architekt, urbanista i właściciel Konior Studio, JörgLeeser, Founding Partner, BeLSozietätfürArchitektur, Przemo Łukasik, właściciel, MedusaGroup orazIwona Markešić, dyrektor Biura Planowania Przestrzennego Miasta Gdyni. W ramach sesji „Wizje, które zmienią polskie miasta” prelegenci (a wśród nich m.in. Szczepan Wroński, WXCA oraz SrdjanZlokapa i Martin Marker Larsen, architekci A-A Collective) zaprezentują planowane i realizowane inwestycje, które znacząco ubogacą przestrzenie miejskie.

Jednym z najważniejszych tematów związanych z designem będzie również panel dyskusyjny „Porozmawiajmy o Bauhausie. Wzornictwo, które opiera się trendom i modom”. O Bauhausie, który był receptą na nadmiar i zachętą do prostoty oraz funkcjonalności,wypowie się m.in.Magdalena Hubka, projektantka Swallow’sTailFurniture.

Wydarzeniem towarzyszącym dni branżowych będzie Property Forum Śląsk. Eksperci przedyskutują rolę projektów komercyjnych w rozwoju województwa śląskiego i podzielą się pomysłami na wzmacnianie przewagi konkurencyjnej regionu. Jakich inwestycji potrzebują śląskie miasta, aby przyciągać największych światowych graczy? Czy na rynku biurowym popyt nadąży za podażą? Czy śląskie uczelnie odpowiadają na potrzeby rynku pracy? Co oferuje region swoim mieszkańcom i jaka jest ich jakość życia? Jaka będzie przyszłość handlu, turystyki i branży hotelowej na Śląsku?

To tylko kilka pytań, na które odpowiedzą prelegenci. Wśród nich znajdzie się m.in.Marcin Bazylak, prezydent Dąbrowy Górniczej; Mirosław Huczek, prezes zarządu TEDi Sieć Handlowa Sp. z o.o.; Jolanta Jaworska, wiceprezes ABSL, dyrektor ds. publicznych i regulacyjnych IBM Polska & Kraje Bałtyckie; Kazimierz Karolczak, przewodniczący zarządu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii; Janusz Michałek, prezes zarządu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej; Marek Mazur, Head of the Investment and Management of WarehouseFacilities, InPost; Marcin Nowak, ManagingDirector, Ammega Business Services; Mariusz Sosna, TribeLead, ING Tech Poland; Ireneusz Węgłowski, prezes Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego, przewodniczący radyPolskiej Organizacji Turystycznej, przewodniczący rady nadzorczej Orbis Group.

Na zakończenie pierwszego dnia wydarzenia odbędzie się gala Property Design Awards, podczas której zostaną wyłonieni zwycięzcy konkursu na obiekty i przestrzenie z najlepszą architekturą i designem w Polsce. Drugi dzień zwieńczy natomiast Dobry Design Gala – punktem głównym będzie wyróżnienie laureatów konkursu na nowe ikony polskiego designu.

Weekend 29-30 stycznia 2022 roku będzie stanowił gratkę dla poszukiwaczy inspiracji przy urządzaniu swoich domów lub biur i innych wnętrz komercyjnych – czeka ich szereg prezentacji, porad i warsztatów.W ramach cyklu „Urządź się z Dobrzemieszkaj.pl. Recepta na wnętrza, o jakich marzysz!” uczestnicy poznają wiele kreatywnych sposobów na aranżację przestrzeni. Praktycznymi pomysłami na wybór roślin do salonu, zaplanowaniem miejsca do pracy zdalnej czy zagospodarowaniem ściany w sypialni podzielą się m.in. Alina Badora, właściciel Pracowni Projektowej Alina Badora,Agnieszka Buchta-Swoboda, właściciel Pracowni Agnieszka Buchta-Swoboda Design oraz Agata Frątczak, właściciel Pracowni Madama. Dodatkową atrakcją będą warsztaty „ABC DIY – wiele rzeczy możesz zrobić sam!” z udziałem m.in. Beaty Łańcuchowskiej i Anny Drozd, projektantek wnętrz i autorek bloga „Pani to potrafi”. Uczestnicy zajęć będą mogli nauczyć się takich czynności jak układanie paneli, tapetowanie czy montowane oświetlenia.

Wydarzenie będzie również okazją do wysłuchania wielu inspirujących opowieści. Najlepsi polscy architekci i projektanci wnętrz przedstawią kulisy powstawania najciekawszych aranżacji przestrzeni i domów jednorodzinnych ostatnich lat. Wśród nich znajdzie się m.in. Marta Drzymała, założycielka MUM Studio; Marta Magnowska, architekt wnętrz, KODO Projekty i Realizacje Wnętrz; Monika Staniec, architekt, Monika Staniec Interior Design; Agnieszka Szalbierz, właścicielka pracowni Szalbierz Design; Bogusław Barnaś, architekt, BXB Studio; Anna Paszkowska-Grudziąż i Rafał Grudziąż, architekci, pracownia 81waw.pl; Sebastian Marach, architekt, Yono Architecture. O początkach swoich biznesów opowiedzą m.in. Piotr Kler, założyciel firmy Kler i Tom Bensari, założyciel, główny wykonawca, BensariÉbénistes, z kolei przepisem na stworzenie oferty marki podzieli się Karolina Sieniawska, dyrektorka zarządzająca Wordsmith PR.

Moderatorami sesji będą m.in. Tomasz Pągowski, projektant, konstruktor, prowadzący programy o urządzaniu wnętrz: Remont w 48h, Projekt Lokalny, Bitwa o Dom, a także Mirella Firchał-Kępczyńska i Marcin Kępczyńscy, projektanci, prowadzący program „Para w remont” na antenie HGTV.

Przez wszystkie cztery dni będzie można również odwiedzić stoiska ponad 120 producentów i dostawców wyposażenia wnętrz.

Organizator, w trosce o zdrowie i komfort uczestników 4 Design Days, podjął decyzję o wprowadzeniu dodatkowych zasad bezpieczeństwa. W wydarzeniu mogą wziąć udział osoby, które przy wejściu na wydarzenie spełnią jeden z trzech warunków: okażą ważny Unijny Certyfikat Covid; przedstawią potwierdzenie posiadania statusu ozdrowieńca po przebyciu COVID-19 w ciągu ostatnich maksymalnie 6 miesięcy lub okażą, w wersji elektronicznej bądź papierowej, negatywny wynik testu w kierunku COVID-19 wykonany nie więcej niż 48 godzin przed godziną rozpoczęcia wydarzenia.

Ze szczegółami dotyczącymi zasad bezpieczeństwa można zapoznać się na stronie: https://www.4dd.pl/2022/pl/zasady-bezpieczenstwa,469.html.

Rejestracja na wydarzenie odbywa się poprzez formularz dostępny na stronie: https://www.4dd.pl/2022/pl/.

5. stacjonarna edycja 4 Design Days, która odbyła się w dniach 6-9 lutego 2020 roku zgromadziła 10 tys. gości w trakcie dwóch dni biznesowych i 25 tys. odwiedzających podczas dni otwartych, 300 prelegentów, 60 sesji dyskusyjnych oraz 300 wystawców.

Organizatorem 4 Design Days jest Grupa PTWP, wydawca branżowych pism i portali, m.in.: propertynews.pl, propertydesign.pl, dobrzemieszkaj.pl oraz organizator m.in. Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

4 DESIGN DAYS tonajwiększe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. W 2022 roku odbędzie się w dniach 27-30 stycznia, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Organizatorem 4 DESIGN DAYS, od pierwszej edycji w 2016 r., jest Grupa PTWP, wydawca branżowych pism i portali, m.in.: propertynews.pl, propertydesign.pl, dobrzemieszkaj.pl. Grupa PTWP specjalizuje się także w organizacji kongresów, konferencji, szkoleń, seminariów i wydarzeń specjalnych na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym – EuropeanEconomicCongress (EEC) – największą imprezą biznesową Europy Centralnej.

Zapraszamy na stronę: www.4dd.pl 

Facebook: facebook.com/4DesignDays 

Instagram: instagram.com/4designdays #4designdays #4dd 

Więcej informacji o organizatorze – Grupa PTWP: www.ptwp.pl

Jakie są najnowsze trendy w architekturze i wzornictwie? Odpowiedzi przyniesie 4 Design Days

Jakie są najnowsze trendy w architekturze i wzornictwie? Odpowiedzi przyniesie 4 Design Days

O kierunku rozwoju współczesnej architektury i projektowania porozmawiają eksperci podczas kilkudziesięciu sesji dyskusyjnych organizowanych w ramach 4 Design Days – swój udział potwierdziło blisko 230 prelegentów z kraju i zagranicy. W ramach dni otwartych przewidziano natomiast szereg interesujących warsztatów dla pasjonatów wzornictwa. Wydarzenie odbędzie się w dniach 27-30 stycznia 2022 r.w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Trwa rejestracja uczestników.

– 4 Design Days organizowane jest cyklicznie od 2016 roku, przyciągając do Międzynarodowego Centrum Kongresowego osoby zainteresowane tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie oraz na rynku nieruchomości i wyposażenia wnętrz. Podobnie jak w poprzednich latach, również tegoroczną edycję uświetnią uznani architekci i designerzy, czołowi producenci, a także inwestorzy i przedstawiciele władz samorządowych – mówi Małgorzata Burzec-Lewandowska, autorka programu 4 Design Days. – W programie znalazły się wystawy, wieczorne gale, konkursy, prezentacje, a przede wszystkim rozmowy na aktualne i najistotniejsze tematy – dodaje Robert Posytek, autor programu 4 Design Days.

Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w sprawdzonej formule dwóch dni dla biznesu (27-30 stycznia br.) i dwóch dni otwartych (29-30 stycznia br.). 6. stacjonarną edycję 4 DesingDays otworzy dyskusja o renesansie polskiego rzemiosła. Jak wesprzeć polski rynek rzemieślniczy? Jak budować biznes i skutecznie promować swoją markę? Czy łatwo być twórcą w Polsce? O tym porozmawiają m.in. czeski projektant MatějJanský, który na swoim koncie ma współpracę z włoską marką designerskich mebli Cappelini oraz niedawno również z polską firmą Kler,Alicja Patanowska, projektantka ceramiki i szkła, której produkty można podziwiać w nowojorskim muzeum MoMA oraz właściciele marki HOP Design: Kinga Chmielarz-Hulak i Konrad Hula.

Uwaga uczestników zostanie również zwrócona ku Nowemu Europejskiemu Bauhausowi. O tym, jak budować bez śladu węglowego opowiedzą m.in Ewa Kuryłowicz, generalny projektant, wiceprezesKuryłowicz &Associates; Rainer Mahlamäki, architekt i współzałożyciel biura Lahdelma&Mahlamäkiarchitects oraz Jonathan Woodroffe, dyrektor Studio Woodroffe Papa. Natomiast temat zmian w przestrzeni miejskiej dotyczących jej rozwoju i podnoszenia jakości kultury spędzania wolnego czasu poruszą w swoich rozważaniach m.in. Ulrich Müller, Owner, DirectorArchitektur Galerie Berlin i AserGiménez Ortega, Architect, AssociateDirector MVRDV.

Wśród głównych tematów dyskusji znajdą się również zrównoważony rozwój i neutralność klimatyczna budownictwa. Prelegenci zastanowią się, co najbardziej przekonuje do realizowania ekologicznych budynków: społeczna odpowiedzialność biznesu, niższe koszty operacyjne, lepszy wizerunek czy prawdziwa troska o środowisko? Przedyskutują też rolę i cele Długoterminowej Strategii Renowacji w zielonej transformacji obiektów. W sesjach poświęconych tym zagadnieniom udział potwierdzili m.in. Adam Białobrzeski, współzałożyciel i właściciel pracowni FAAB,Agnieszka Kalinowska-Sołtys, architekt, partner i członek zarządu APA Wojciechowski,Robert Konieczny, architekt i założyciel KWK Promes oraz Alicja Kuczera, dyrektor zarządzająca Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego, przewodnicząca Europe Regional Network (europejska części World Green BuildingCouncil).

Przepisu na aglomerację przyszłości poszukają uczestnicy sesji „Resetowanie miast: jakie są, na jakie czekamy?”. Odpowiedzi na pytanie, jak „narysować” miasta, by były dobrym miejscem do życia i spełniały funkcje ośrodków gospodarczych na miarę XXI wieku udzielą m.in. Tomasz Konior, architekt, urbanista i właściciel Konior Studio, JörgLeeser, Founding Partner, BeLSozietätfürArchitektur, Przemo Łukasik, właściciel, MedusaGroup orazIwona Markešić, dyrektor Biura Planowania Przestrzennego Miasta Gdyni. W ramach sesji „Wizje, które zmienią polskie miasta” prelegenci (a wśród nich m.in. Szczepan Wroński, WXCA oraz SrdjanZlokapa i Martin Marker Larsen, architekci A-A Collective) zaprezentują planowane i realizowane inwestycje, które znacząco ubogacą przestrzenie miejskie.

Jednym z najważniejszych tematów związanych z designem będzie również panel dyskusyjny „Porozmawiajmy o Bauhausie. Wzornictwo, które opiera się trendom i modom”. O Bauhausie, który był receptą na nadmiar i zachętą do prostoty oraz funkcjonalności,wypowie się m.in.Magdalena Hubka, projektantka Swallow’sTailFurniture.

Wydarzeniem towarzyszącym dni branżowych będzie Property Forum Śląsk. Eksperci przedyskutują rolę projektów komercyjnych w rozwoju województwa śląskiego i podzielą się pomysłami na wzmacnianie przewagi konkurencyjnej regionu. Jakich inwestycji potrzebują śląskie miasta, aby przyciągać największych światowych graczy? Czy na rynku biurowym popyt nadąży za podażą? Czy śląskie uczelnie odpowiadają na potrzeby rynku pracy? Co oferuje region swoim mieszkańcom i jaka jest ich jakość życia? Jaka będzie przyszłość handlu, turystyki i branży hotelowej na Śląsku?

To tylko kilka pytań, na które odpowiedzą prelegenci. Wśród nich znajdzie się m.in.Marcin Bazylak, prezydent Dąbrowy Górniczej; Mirosław Huczek, prezes zarządu TEDi Sieć Handlowa Sp. z o.o.; Jolanta Jaworska, wiceprezes ABSL, dyrektor ds. publicznych i regulacyjnych IBM Polska & Kraje Bałtyckie; Kazimierz Karolczak, przewodniczący zarządu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii; Janusz Michałek, prezes zarządu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej; Marek Mazur, Head of the Investment and Management of WarehouseFacilities, InPost; Marcin Nowak, ManagingDirector, Ammega Business Services; Mariusz Sosna, TribeLead, ING Tech Poland; Ireneusz Węgłowski, prezes Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego, przewodniczący radyPolskiej Organizacji Turystycznej, przewodniczący rady nadzorczej Orbis Group.

Na zakończenie pierwszego dnia wydarzenia odbędzie się gala Property Design Awards, podczas której zostaną wyłonieni zwycięzcy konkursu na obiekty i przestrzenie z najlepszą architekturą i designem w Polsce. Drugi dzień zwieńczy natomiast Dobry Design Gala – punktem głównym będzie wyróżnienie laureatów konkursu na nowe ikony polskiego designu.

Weekend 29-30 stycznia 2022 roku będzie stanowił gratkę dla poszukiwaczy inspiracji przy urządzaniu swoich domów lub biur i innych wnętrz komercyjnych – czeka ich szereg prezentacji, porad i warsztatów.W ramach cyklu „Urządź się z Dobrzemieszkaj.pl. Recepta na wnętrza, o jakich marzysz!” uczestnicy poznają wiele kreatywnych sposobów na aranżację przestrzeni. Praktycznymi pomysłami na wybór roślin do salonu, zaplanowaniem miejsca do pracy zdalnej czy zagospodarowaniem ściany w sypialni podzielą się m.in. Alina Badora, właściciel Pracowni Projektowej Alina Badora,Agnieszka Buchta-Swoboda, właściciel Pracowni Agnieszka Buchta-Swoboda Design oraz Agata Frątczak, właściciel Pracowni Madama. Dodatkową atrakcją będą warsztaty „ABC DIY – wiele rzeczy możesz zrobić sam!” z udziałem m.in. Beaty Łańcuchowskiej i Anny Drozd, projektantek wnętrz i autorek bloga „Pani to potrafi”. Uczestnicy zajęć będą mogli nauczyć się takich czynności jak układanie paneli, tapetowanie czy montowane oświetlenia.

Wydarzenie będzie również okazją do wysłuchania wielu inspirujących opowieści. Najlepsi polscy architekci i projektanci wnętrz przedstawią kulisy powstawania najciekawszych aranżacji przestrzeni i domów jednorodzinnych ostatnich lat. Wśród nich znajdzie się m.in. Marta Drzymała, założycielka MUM Studio; Marta Magnowska, architekt wnętrz, KODO Projekty i Realizacje Wnętrz; Monika Staniec, architekt, Monika Staniec Interior Design; Agnieszka Szalbierz, właścicielka pracowni Szalbierz Design; Bogusław Barnaś, architekt, BXB Studio; Anna Paszkowska-Grudziąż i Rafał Grudziąż, architekci, pracownia 81waw.pl; Sebastian Marach, architekt, Yono Architecture. O początkach swoich biznesów opowiedzą m.in. Piotr Kler, założyciel firmy Kler i Tom Bensari, założyciel, główny wykonawca, BensariÉbénistes, z kolei przepisem na stworzenie oferty marki podzieli się Karolina Sieniawska, dyrektorka zarządzająca Wordsmith PR.

Moderatorami sesji będą m.in. Tomasz Pągowski, projektant, konstruktor, prowadzący programy o urządzaniu wnętrz: Remont w 48h, Projekt Lokalny, Bitwa o Dom, a także Mirella Firchał-Kępczyńska i Marcin Kępczyńscy, projektanci, prowadzący program „Para w remont” na antenie HGTV.

Przez wszystkie cztery dni będzie można również odwiedzić stoiska ponad 120 producentów i dostawców wyposażenia wnętrz.

Organizator, w trosce o zdrowie i komfort uczestników 4 Design Days, podjął decyzję o wprowadzeniu dodatkowych zasad bezpieczeństwa. W wydarzeniu mogą wziąć udział osoby, które przy wejściu na wydarzenie spełnią jeden z trzech warunków: okażą ważny Unijny Certyfikat Covid; przedstawią potwierdzenie posiadania statusu ozdrowieńca po przebyciu COVID-19 w ciągu ostatnich maksymalnie 6 miesięcy lub okażą, w wersji elektronicznej bądź papierowej, negatywny wynik testu w kierunku COVID-19 wykonany nie więcej niż 48 godzin przed godziną rozpoczęcia wydarzenia.

Ze szczegółami dotyczącymi zasad bezpieczeństwa można zapoznać się na stronie: https://www.4dd.pl/2022/pl/zasady-bezpieczenstwa,469.html.

Rejestracja na wydarzenie odbywa się poprzez formularz dostępny na stronie: https://www.4dd.pl/2022/pl/.

5. stacjonarna edycja 4 Design Days, która odbyła się w dniach 6-9 lutego 2020 roku zgromadziła 10 tys. gości w trakcie dwóch dni biznesowych i 25 tys. odwiedzających podczas dni otwartych, 300 prelegentów, 60 sesji dyskusyjnych oraz 300 wystawców.

Organizatorem 4 Design Days jest Grupa PTWP, wydawca branżowych pism i portali, m.in.: propertynews.pl, propertydesign.pl, dobrzemieszkaj.pl oraz organizator m.in. Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

4 DESIGN DAYS tonajwiększe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. W 2022 roku odbędzie się w dniach 27-30 stycznia, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Organizatorem 4 DESIGN DAYS, od pierwszej edycji w 2016 r., jest Grupa PTWP, wydawca branżowych pism i portali, m.in.: propertynews.pl, propertydesign.pl, dobrzemieszkaj.pl. Grupa PTWP specjalizuje się także w organizacji kongresów, konferencji, szkoleń, seminariów i wydarzeń specjalnych na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym – EuropeanEconomicCongress (EEC) – największą imprezą biznesową Europy Centralnej.

Zapraszamy na stronę: www.4dd.pl 

Facebook: facebook.com/4DesignDays 

Instagram: instagram.com/4designdays #4designdays #4dd 

Więcej informacji o organizatorze – Grupa PTWP: www.ptwp.pl

Udostępnij!

Może zainteresują Ciebie

Accor publikuje wyniki finansowe za pierwsze półrocze 2022

Garden Square Hotel

Unirest Hotele z radością ogłasza otwarcie Hilton Garden Inn Radom

Ankieta IGHP. Hotelarze podsumowują sezon wakacyjny

LANSEPT – nowa gama produktów Lanwar Cosmetics

Accor z wynikami finansowymi za trzeci kwartał 2023