aktualnosci

Handwritten Collection świętuje 1. urodziny z dziesiątką fascynujących hoteli

Handwritten Collection świętuje 1. urodziny z dziesiątką fascynujących hoteli

Handwritten Collection, kolekcjonerska marka Accor, świętuje swoje pierwsze urodziny wraz z rozwijającym się portfolio wyjątkowych i zaskakujących hoteli na całym świecie. Celem marki stworzonej w styczniu 2023 roku jest budowanie kolekcji małych i średnich obiektów, których oferta i guest experience odzwierciedlają charakter i gościnności właściciela i zespołu, pełniących rolę gospodarza domu.

W ciągu 12 miesięcy kolekcję Handwritten Collection zasiliło 12 starannie wyselekcjonowanych hoteli. W najbliższych latach marka przygotowuje otwarcie około 25 obiektów ze 150 projektami w fazie rozwoju, będąc jedną z najszybciej rozwijających się hotelowych marek kolekcjonerskich na świecie.

– Podobnie jak w ręcznie napisanym liście, autorski styl każdego z gospodarzy hoteli Handwritten Collection jest tym, co zapada gościom w pamięć i wyróżnia wszystkie obiekty marki – mówi James Wheatcroft, Global SVP Midscale Brands, Accor. –  Odpowiada to na preferencje gości, którzy w trakcie podróży pragną zanurzyć się w klimat każdej z destynacji. Handwritten Collection odpowiada na rosnące zapotrzebowanie rynku na unikatowe hotele z urokiem i osobowością, jednocześnie zapewniając gościom światowy poziom usług i programów lojalnościowych Accor.

Dyrektorzy hoteli Handwritten Collection jak pełni pasji gospodarze witają gości w swoich progach, zapraszając ich do świata pełnego indywidualnych akcentów i osobistych zainteresowań dzielonych we wspólnie spędzanych chwilach. Wyjątkowe dania, unikalne napoje, motywy w wystroju wnętrz czy hotelowe maskotki – to tylko niektóre ze sposobów, w jakie hotele Handwritten Collection wyrażają osobiste cechy i pasje swoich gospodarzy.

– Zaprojektowaliśmy Handwritten Collection, aby wspierać rosnącą liczbę niezależnych hoteli, które chcą wykorzystać korzyści związane z liderską pozycją wiodącej globalnej grupy hotelowej, jednocześnie zachowując unikalny charakter, który ukształtowali – zauważa Camil Yazbeck, Global Chief Development Officer, Premium, Midscale & Economy, Accor. – Cieszy nas pozytywny odbiór naszych partnerów i współpracowników konceptu i rozwój kolekcji w pierwszym roku jej funkcjonowania. Z niecierpliwością czekamy na eksplorację wielu nowych możliwości dla Handwritten Collection na rynkach globalnych, mając wysokie oczekiwania co do rozbudowy portfolio marki w 2024 roku.

W regionie Europy Środkowo-Wschodniej funkcjonują obecnie dwa hotele należące do kolekcji, które znajdują się w Krakowie i Tallinie. Accor podpisał właśnie umowę na uruchomienie kolejnego hotelu Handwritten Collection w stolicy Rumunii. Liczący 100 pokoi Tecadra Bucharest Hotel Handwritten Collection przywita pierwszych gości jesienią 2025 roku. Mieszący się w samym sercu jednej z najbardziej ekskluzywnych dzielnic Bukaresztu hotel zaoferuje gościom autentyczne miejsce doświadczenia i nową jakość na lokalnym rynku turystycznym.

Hotele marek kolekcjonerskich rozwijają się w dynamicznych tempie z rocznym tempem wzrostu sięgającym 25%, co stanowi jeden z najwyższych wskaźników wzrostu w branży.

Handwritten Collection – obecne portfolio

The Crown Kraków – Handwritten Collection (Polska) to historyczne miejsce, które zostało ożywione przez hotelarzy z pasją do polskiej sztuki oraz wizją połączenia artystycznych i utilitarnych ambicji ruchu Art Deco z wygodami nowoczesnej gościnności. Hotel jest udekorowany dziełami ulubionych współczesnych artystów gospodarzy: malarza Jaceka Hazuki i rzeźbiarza Adama Myjaka. Goście odwiedzający hotel mogą skorzystać z pocztówek i monografii ich prac. W hotelu często organizowane są wydarzenia społeczne z udziałem polskich artystów w przestrzeni barowej w towarzystwie autorskich koktajli inspirowanych barwną twórczością artysty Leona Tarasiewicza.

W Oru Hub Hotel Tallinn – Handwritten Collection Tallinn (Estonia) zespół hotelu dzieli się pasją do podróżowania i fotografii z gośćmi. Estońska agencja projektowa Velvet i pracownia architektury wnętrz Aeris stworzyły nagradzany projekt hotelu, którego oferta skupia się na równowadze miejsc do wypoczynku i społecznej integracji z warsztatem i salą do jogi. Obrazy z ulubionych podróży właściciela hotelu znajdują się w całym budynku. Te zdjęcia są również wykorzystywane do tworzenia pocztówek, które goście mogą wysłać do przyjaciół ze skrzynki pocztowej umiesczonej tuż przy wejściu, i są oprawione jako fotoksiążka, która zawiera anegdoty z podróży gospodarza.

Blisko Parku Narodowego Sheshan, Hotel Shanghai Sheshan Oriental – Handwritten Collection (Chiny) odzwierciedla pasję gospodarza do mórz i oceanów na całym świecie. Zbudowany w stylu śródziemnomorskim i otoczony dużym tropikalnym krajobrazem, hotel oferuje 4 400 mkw. plaży z basenem zewnętrznym, także dla dzieci, aby zaspokoić potrzeby wszystkich grup wiekowych. W Social Hub goście wkrótce znajdą książki o morzach i oceanach. Ta kolekcja będzie skierowana do wszystkich grup wiekowych, obejmując pozycje od sztuki po książki dla dzieci, powieści i komiksy. Wreszcie pasja gospodarza będzie obecna również w barze dzięki koktajlowi sygnowanemu – The Seawater Martini, słonej alternatywie dla tradycyjnego martini z oliwką.

W The Hotel Faber Park Singapore – Handwritten Collection (Singapur), goście doświadczają elegancji i historii minionych lat. Poprzez architekturę i design hotel opowiada historię Parku Faber, jednego z najstarszych parków w Singapurze. W 1845 roku patron parku, kapitan Charles Edward Faber z Madras Engineers, zbudował krętą drogę na szczyt, aby zainstalować stację sygnałową. Projekt i układ hotelu są zainspirowane odważną ścieżką kapitana Fabera przez wzgórza. Otoczony bujną zieloną przestrzenią parku i oferujący spektakularne widoki na miasto i port, goście poczują się swobodnie wśród poczucia historii i oddania naturze w tym wyjątkowym miejscu.

Zaprojektowany jako elegancki i artystyczny dom wakacyjny, Saint Gervais Hotel & Spa – Handwritten Collection (Francja) sprawia wrażenie ucieczki do Turcji, dzięki pasji gospodarza do kultury osmańskiej. Gości witają dźwięki muzyki orientalnej i ceremonia powitalna z turecką wodą toaletową. Zabiegi spa oferują wodę różaną i ekstrakty z kwiatów pomarańczy, a kącik biblioteczny w holu jest pełen książek o historii Turcji. Świeże śniadania przygotowywane są codziennie z ulubionych składników właściciela, takich jak börek, feta, oliwki, pietruszka i pomidory. Turecka kawa i herbata są dostępne przez cały dzień, a wieczorem serwowane są koktajle inspirowane Turcją, przygotowywane z likierem raki i syropem granatowym.

Hotel Morris Sydney – Handwritten Collection (Australia) mieści się w zabytkowym budynku w stylu włoskiego renesansu, stanowiąc rzadki przykład słynnego stylu Palazzo z okresu międzywojennego, stworzonego przez architekta Virgila Dante Cizzio. Obiekt ożył na nowo jako butikowy hotel z klimatycznym barem – zlokalizowanym niczym zmierzch, pomiędzy starym a nowym, światłem a ciemnością, włoskim designem a wpływami australijskimi. Każde miejsce reprezentuje odrębną, lecz powiązaną historię, a przechodzenie między barem a hotelem oznacza zmianę nastroju i designu. Elementy charakterystyczne dla zamiłowania gospodarza do kultury włoskiej obejmują orzeźwiający włoski napój powitalny, ‘Bar Morris bill ritual’ z kostkami do gry, dającymi szansę na bezpłatny nocny amaretto, oraz talie kart do gry ‘scopa’ umieszczone w pokojach.

Gospodarze Andaman Beach Hotel Phuket – Handwritten Collection (Tajlandia) starają się tworzyć chwile dla gości poprzez pasję do podróży po świecie. Gościom oferuje się napoje powitalne i słodycze zainspirowane zarówno Phuketem, jak i różnymi miejscami, które zwiedzili członkowie zespołu hotelowego. Do ich dyspozycji jest także seria książek podróżniczych z zakładkami opowiadającymi o podróżach gospodarza. Każdy pokój dla gości jest wyjątkowo zaprojektowany, choć wszystkie zawierają starannie umieszczone przewodniki lokalne, kuratowane przez gospodarza, z rekomendacjami dotyczącymi specjalnych spotkań z lokalnymi rzemieślnikami na terenie Phuket.

Splendid Hotel Lac d’Annecy – Handwritten Collection (Francja) celebruje pasję gospodarza do designu Art Deco. Hotel jest dziełem renomowanego projektanta Thierry’ego D’Istria, który wprowadził szereg motywów Art Deco do architektury i wnętrz hotelu, a następnie dodał elementy nowoczesności lat 50. Starannie wyselekcjonowane elementy z epoki Art Deco, dzieła sztuki, rzeźby i starodawne przedmioty dodają odrobinę fantazji do doświadczenia gości. Bar oferuje pozycje z listy zarówno kreatywnych, jak i klasycznych koktajli, w tym ulubionego gospodarza, Cosmopolitana.

W nadmorskim Relais San Martino Salento – Handwritten Collection (Włochy), fascynacja właściciela morzem jest motywem powtarzającym się przez cały hotel. Od błyszczących szklanych kul w dekoracjach hotelu, poprzez zabiegi wellness oparte na morzu, po udogodnienia w pokojach z wodą morską, koktajle inspirowane morzem i menu restauracji zaprojektowane wokół wody morskiej – goście poczują się „zanurzeni” w nadmorskim klimacie. Gdy już zaczną odczuwać inspirację do kąpieli, czeka na nich pobliska plaża lub strefa wellness z odkrytym basenem, jacuzzi, butikiem fitness i medytacyjnym gajem cytrusowym.

Wonil Hotel Perth – Handwritten Collection (Australia) to pięknie zaprojektowany i malowniczy hotel, który promieniuje wyrafinowanym urokiem dzięki starannie wyselekcjonowanym wnętrzom. Gospodarz, dyrektor Fundacji Badawczej Forrest, dzieli się swoją pasją do wiedzy i nauki na przestrzeni całego hotelu. List powitalny dla gości nadaje ton, podając ciekawe fakty na temat projektów badawczych, które mają miejsce w okolicy. Z naciskiem na ochronę i projektowanie przyjazne dla środowiska, hotel nosi nazwę wonil – nazwy Noongar oznaczającej „drzewo mięty”, rosnącego na brzegu rzeki, gdzie znajduje się hotel. Ciasteczka z miętą w każdym pokoju dla gości tworzą uroczą asociację i sensoryczne doświadczenie regionu.

Miłośnicy sceny muzycznej Manchesteru lat 70. i 80. odnajdą swój klimat w Les Capitouls Toulouse Centre – Handwritten Collection (Francja). Różowy dom z cegły prezentuje wystrój w stylu angielskim i brytyjskie New Wave. Goście są zaproszeni do delektowania się angielskimi piwami lub koktajlami pod szklanym dachem baru Wilson, otoczeni plakatami, kasetami audio i pamiątkami przedstawiającymi legendarną erę Hacienda i Factory Records. Pokoje dla gości wyposażone są w gramofony i płyty winylowe, aby zapewnić autentyczne doświadczenie słuchania muzyki, która ukształtowała pokolenie. Śniadanie również cieszy się popularnością w tym przytulnym miejscu, oferując domowe dania i specjalny “energetyzujący strzał” po koncercie.

Number 11, St. Julian’s Malta – Handwritten Collection (Malta) to przeznaczony wyłącznie dla dorosłych hotel, w którym goście wyruszają w podróż sensoryczną, zainspirowaną pasją gospodarza do wysp Morza Śródziemnego. Czekają na nich orzeźwiające i ziołowe bezalkoholowe koktajle po przyjeździe, najlepiej smakujące na dachu hotelu przy basenie, patrząc na morze. Śniadanie obejmuje wybór specjałów śródziemnomorskich, podczas gdy ulubiona lokalna restauracja, Hammett’s Mestizo, serwuje pyszne dania do podzielenia się przez cały dzień i wieczór. Hotel znajduje się w modnej dzielnicy, otoczonej tętniącymi klubami, fantastycznymi sklepami i kosmopolitycznym doświadczeniem tej wyjątkowej krainy Morza Śródziemnego.

Źródło: mat. pras.

Handwritten Collection świętuje 1. urodziny z dziesiątką fascynujących hoteli

Handwritten Collection świętuje 1. urodziny z dziesiątką fascynujących hoteli

Handwritten Collection, kolekcjonerska marka Accor, świętuje swoje pierwsze urodziny wraz z rozwijającym się portfolio wyjątkowych i zaskakujących hoteli na całym świecie. Celem marki stworzonej w styczniu 2023 roku jest budowanie kolekcji małych i średnich obiektów, których oferta i guest experience odzwierciedlają charakter i gościnności właściciela i zespołu, pełniących rolę gospodarza domu.

W ciągu 12 miesięcy kolekcję Handwritten Collection zasiliło 12 starannie wyselekcjonowanych hoteli. W najbliższych latach marka przygotowuje otwarcie około 25 obiektów ze 150 projektami w fazie rozwoju, będąc jedną z najszybciej rozwijających się hotelowych marek kolekcjonerskich na świecie.

– Podobnie jak w ręcznie napisanym liście, autorski styl każdego z gospodarzy hoteli Handwritten Collection jest tym, co zapada gościom w pamięć i wyróżnia wszystkie obiekty marki – mówi James Wheatcroft, Global SVP Midscale Brands, Accor. –  Odpowiada to na preferencje gości, którzy w trakcie podróży pragną zanurzyć się w klimat każdej z destynacji. Handwritten Collection odpowiada na rosnące zapotrzebowanie rynku na unikatowe hotele z urokiem i osobowością, jednocześnie zapewniając gościom światowy poziom usług i programów lojalnościowych Accor.

Dyrektorzy hoteli Handwritten Collection jak pełni pasji gospodarze witają gości w swoich progach, zapraszając ich do świata pełnego indywidualnych akcentów i osobistych zainteresowań dzielonych we wspólnie spędzanych chwilach. Wyjątkowe dania, unikalne napoje, motywy w wystroju wnętrz czy hotelowe maskotki – to tylko niektóre ze sposobów, w jakie hotele Handwritten Collection wyrażają osobiste cechy i pasje swoich gospodarzy.

– Zaprojektowaliśmy Handwritten Collection, aby wspierać rosnącą liczbę niezależnych hoteli, które chcą wykorzystać korzyści związane z liderską pozycją wiodącej globalnej grupy hotelowej, jednocześnie zachowując unikalny charakter, który ukształtowali – zauważa Camil Yazbeck, Global Chief Development Officer, Premium, Midscale & Economy, Accor. – Cieszy nas pozytywny odbiór naszych partnerów i współpracowników konceptu i rozwój kolekcji w pierwszym roku jej funkcjonowania. Z niecierpliwością czekamy na eksplorację wielu nowych możliwości dla Handwritten Collection na rynkach globalnych, mając wysokie oczekiwania co do rozbudowy portfolio marki w 2024 roku.

W regionie Europy Środkowo-Wschodniej funkcjonują obecnie dwa hotele należące do kolekcji, które znajdują się w Krakowie i Tallinie. Accor podpisał właśnie umowę na uruchomienie kolejnego hotelu Handwritten Collection w stolicy Rumunii. Liczący 100 pokoi Tecadra Bucharest Hotel Handwritten Collection przywita pierwszych gości jesienią 2025 roku. Mieszący się w samym sercu jednej z najbardziej ekskluzywnych dzielnic Bukaresztu hotel zaoferuje gościom autentyczne miejsce doświadczenia i nową jakość na lokalnym rynku turystycznym.

Hotele marek kolekcjonerskich rozwijają się w dynamicznych tempie z rocznym tempem wzrostu sięgającym 25%, co stanowi jeden z najwyższych wskaźników wzrostu w branży.

Handwritten Collection – obecne portfolio

The Crown Kraków – Handwritten Collection (Polska) to historyczne miejsce, które zostało ożywione przez hotelarzy z pasją do polskiej sztuki oraz wizją połączenia artystycznych i utilitarnych ambicji ruchu Art Deco z wygodami nowoczesnej gościnności. Hotel jest udekorowany dziełami ulubionych współczesnych artystów gospodarzy: malarza Jaceka Hazuki i rzeźbiarza Adama Myjaka. Goście odwiedzający hotel mogą skorzystać z pocztówek i monografii ich prac. W hotelu często organizowane są wydarzenia społeczne z udziałem polskich artystów w przestrzeni barowej w towarzystwie autorskich koktajli inspirowanych barwną twórczością artysty Leona Tarasiewicza.

W Oru Hub Hotel Tallinn – Handwritten Collection Tallinn (Estonia) zespół hotelu dzieli się pasją do podróżowania i fotografii z gośćmi. Estońska agencja projektowa Velvet i pracownia architektury wnętrz Aeris stworzyły nagradzany projekt hotelu, którego oferta skupia się na równowadze miejsc do wypoczynku i społecznej integracji z warsztatem i salą do jogi. Obrazy z ulubionych podróży właściciela hotelu znajdują się w całym budynku. Te zdjęcia są również wykorzystywane do tworzenia pocztówek, które goście mogą wysłać do przyjaciół ze skrzynki pocztowej umiesczonej tuż przy wejściu, i są oprawione jako fotoksiążka, która zawiera anegdoty z podróży gospodarza.

Blisko Parku Narodowego Sheshan, Hotel Shanghai Sheshan Oriental – Handwritten Collection (Chiny) odzwierciedla pasję gospodarza do mórz i oceanów na całym świecie. Zbudowany w stylu śródziemnomorskim i otoczony dużym tropikalnym krajobrazem, hotel oferuje 4 400 mkw. plaży z basenem zewnętrznym, także dla dzieci, aby zaspokoić potrzeby wszystkich grup wiekowych. W Social Hub goście wkrótce znajdą książki o morzach i oceanach. Ta kolekcja będzie skierowana do wszystkich grup wiekowych, obejmując pozycje od sztuki po książki dla dzieci, powieści i komiksy. Wreszcie pasja gospodarza będzie obecna również w barze dzięki koktajlowi sygnowanemu – The Seawater Martini, słonej alternatywie dla tradycyjnego martini z oliwką.

W The Hotel Faber Park Singapore – Handwritten Collection (Singapur), goście doświadczają elegancji i historii minionych lat. Poprzez architekturę i design hotel opowiada historię Parku Faber, jednego z najstarszych parków w Singapurze. W 1845 roku patron parku, kapitan Charles Edward Faber z Madras Engineers, zbudował krętą drogę na szczyt, aby zainstalować stację sygnałową. Projekt i układ hotelu są zainspirowane odważną ścieżką kapitana Fabera przez wzgórza. Otoczony bujną zieloną przestrzenią parku i oferujący spektakularne widoki na miasto i port, goście poczują się swobodnie wśród poczucia historii i oddania naturze w tym wyjątkowym miejscu.

Zaprojektowany jako elegancki i artystyczny dom wakacyjny, Saint Gervais Hotel & Spa – Handwritten Collection (Francja) sprawia wrażenie ucieczki do Turcji, dzięki pasji gospodarza do kultury osmańskiej. Gości witają dźwięki muzyki orientalnej i ceremonia powitalna z turecką wodą toaletową. Zabiegi spa oferują wodę różaną i ekstrakty z kwiatów pomarańczy, a kącik biblioteczny w holu jest pełen książek o historii Turcji. Świeże śniadania przygotowywane są codziennie z ulubionych składników właściciela, takich jak börek, feta, oliwki, pietruszka i pomidory. Turecka kawa i herbata są dostępne przez cały dzień, a wieczorem serwowane są koktajle inspirowane Turcją, przygotowywane z likierem raki i syropem granatowym.

Hotel Morris Sydney – Handwritten Collection (Australia) mieści się w zabytkowym budynku w stylu włoskiego renesansu, stanowiąc rzadki przykład słynnego stylu Palazzo z okresu międzywojennego, stworzonego przez architekta Virgila Dante Cizzio. Obiekt ożył na nowo jako butikowy hotel z klimatycznym barem – zlokalizowanym niczym zmierzch, pomiędzy starym a nowym, światłem a ciemnością, włoskim designem a wpływami australijskimi. Każde miejsce reprezentuje odrębną, lecz powiązaną historię, a przechodzenie między barem a hotelem oznacza zmianę nastroju i designu. Elementy charakterystyczne dla zamiłowania gospodarza do kultury włoskiej obejmują orzeźwiający włoski napój powitalny, ‘Bar Morris bill ritual’ z kostkami do gry, dającymi szansę na bezpłatny nocny amaretto, oraz talie kart do gry ‘scopa’ umieszczone w pokojach.

Gospodarze Andaman Beach Hotel Phuket – Handwritten Collection (Tajlandia) starają się tworzyć chwile dla gości poprzez pasję do podróży po świecie. Gościom oferuje się napoje powitalne i słodycze zainspirowane zarówno Phuketem, jak i różnymi miejscami, które zwiedzili członkowie zespołu hotelowego. Do ich dyspozycji jest także seria książek podróżniczych z zakładkami opowiadającymi o podróżach gospodarza. Każdy pokój dla gości jest wyjątkowo zaprojektowany, choć wszystkie zawierają starannie umieszczone przewodniki lokalne, kuratowane przez gospodarza, z rekomendacjami dotyczącymi specjalnych spotkań z lokalnymi rzemieślnikami na terenie Phuket.

Splendid Hotel Lac d’Annecy – Handwritten Collection (Francja) celebruje pasję gospodarza do designu Art Deco. Hotel jest dziełem renomowanego projektanta Thierry’ego D’Istria, który wprowadził szereg motywów Art Deco do architektury i wnętrz hotelu, a następnie dodał elementy nowoczesności lat 50. Starannie wyselekcjonowane elementy z epoki Art Deco, dzieła sztuki, rzeźby i starodawne przedmioty dodają odrobinę fantazji do doświadczenia gości. Bar oferuje pozycje z listy zarówno kreatywnych, jak i klasycznych koktajli, w tym ulubionego gospodarza, Cosmopolitana.

W nadmorskim Relais San Martino Salento – Handwritten Collection (Włochy), fascynacja właściciela morzem jest motywem powtarzającym się przez cały hotel. Od błyszczących szklanych kul w dekoracjach hotelu, poprzez zabiegi wellness oparte na morzu, po udogodnienia w pokojach z wodą morską, koktajle inspirowane morzem i menu restauracji zaprojektowane wokół wody morskiej – goście poczują się „zanurzeni” w nadmorskim klimacie. Gdy już zaczną odczuwać inspirację do kąpieli, czeka na nich pobliska plaża lub strefa wellness z odkrytym basenem, jacuzzi, butikiem fitness i medytacyjnym gajem cytrusowym.

Wonil Hotel Perth – Handwritten Collection (Australia) to pięknie zaprojektowany i malowniczy hotel, który promieniuje wyrafinowanym urokiem dzięki starannie wyselekcjonowanym wnętrzom. Gospodarz, dyrektor Fundacji Badawczej Forrest, dzieli się swoją pasją do wiedzy i nauki na przestrzeni całego hotelu. List powitalny dla gości nadaje ton, podając ciekawe fakty na temat projektów badawczych, które mają miejsce w okolicy. Z naciskiem na ochronę i projektowanie przyjazne dla środowiska, hotel nosi nazwę wonil – nazwy Noongar oznaczającej „drzewo mięty”, rosnącego na brzegu rzeki, gdzie znajduje się hotel. Ciasteczka z miętą w każdym pokoju dla gości tworzą uroczą asociację i sensoryczne doświadczenie regionu.

Miłośnicy sceny muzycznej Manchesteru lat 70. i 80. odnajdą swój klimat w Les Capitouls Toulouse Centre – Handwritten Collection (Francja). Różowy dom z cegły prezentuje wystrój w stylu angielskim i brytyjskie New Wave. Goście są zaproszeni do delektowania się angielskimi piwami lub koktajlami pod szklanym dachem baru Wilson, otoczeni plakatami, kasetami audio i pamiątkami przedstawiającymi legendarną erę Hacienda i Factory Records. Pokoje dla gości wyposażone są w gramofony i płyty winylowe, aby zapewnić autentyczne doświadczenie słuchania muzyki, która ukształtowała pokolenie. Śniadanie również cieszy się popularnością w tym przytulnym miejscu, oferując domowe dania i specjalny “energetyzujący strzał” po koncercie.

Number 11, St. Julian’s Malta – Handwritten Collection (Malta) to przeznaczony wyłącznie dla dorosłych hotel, w którym goście wyruszają w podróż sensoryczną, zainspirowaną pasją gospodarza do wysp Morza Śródziemnego. Czekają na nich orzeźwiające i ziołowe bezalkoholowe koktajle po przyjeździe, najlepiej smakujące na dachu hotelu przy basenie, patrząc na morze. Śniadanie obejmuje wybór specjałów śródziemnomorskich, podczas gdy ulubiona lokalna restauracja, Hammett’s Mestizo, serwuje pyszne dania do podzielenia się przez cały dzień i wieczór. Hotel znajduje się w modnej dzielnicy, otoczonej tętniącymi klubami, fantastycznymi sklepami i kosmopolitycznym doświadczeniem tej wyjątkowej krainy Morza Śródziemnego.

Źródło: mat. pras.

Udostępnij!

Może zainteresują Ciebie

Milena Kozik przejmuje stery w combo Novotel i ibis Wrocław Centrum

Hotele i obiekty spółki Elbest trafią do Grupy PHH

Stradom House Autograph Collection by Marriott z nagrodą T&C Hotel Awards 2024

Rozszerzenie Zarządu Polskich Hoteli Niezależnych

Tomasz Murawski dyrektorem ibis Styles Warsaw Airport

2. edycja akcji Hotelowe Zawody w Jastrzębiej Górze