Agata Delmaczyńska

Agata Delmaczyńska

Właścicielka Ecogiq

Wieloletni praktyk hotelarstwa, edukatorka w obszarze zrównoważonego rozwoju w biznesie, konsultantka innowacyjnych rozwiązań, autorka artykułów o tematyce ekologicznej. Ekspert klimatyczny w ramach projektu Climate Leadership. Facylitator warsztatu Mozaiki Klimatycznej.

Certyfikowana z zakresu ekonomii cyrkularnej i marketingu (CIM), Audytor i trener certyfikacji Green Key. Współpracująca z jednostką audytującą w systemie ISO14001. Pomaga obiektom hotelowym w tworzeniu spójnych strategii ekologicznych. Promuje pro-środowiskowe działania hoteli, analizuje trendy w turystyce, łączy obiekty z organizacjami pozarządowymi, wspiera idee odpowiedzialnego podróżowania.

Zaangażowana w inicjatywy lokalne: współpracująca z Urzędem Dzielnicy Targówek w kwestiach podnoszenia świadomości ekologicznej pracowników, działająca wolontaryjnie na rzecz fundacji Habitat for Humanity i sklepu ReStore. Promująca działania fundacji Otwarte Klatki.

Założycielka firmy doradczej Ecogiq. Z wykształcenia socjolożka. Pasjonatka podróży, w szczególności tych nieszablonowych i samodzielnie zorganizowanych. Optymistka.